Інфрачервона сауна

Пропонуємо вам оздоровчий релакс в інфрачервоній сауні нашого SPA-центру

Користь інфрачервоної сауни

Інфрачервона сауна влаштована так, що нагрівання забезпечується інфрачервоними хвилями, які є природніми і не шкодять організму. Камера виконана із деревини, тому на вас діятимуть лише натуральні та корисні елементи. Температура в сауні сягає 38-42 градусів, яких достатньо для прогрівання тіла із середини, але не дають великого навантаження на серцево-судинну систему, а просто дозволяють пітніти.

Властивості інфрачервоної сауни дозволяють вивести із органіму шлаки та токсини, поліпшити загальний стан, посилити метаболічні процеси, підвищити рівень кисню в організмі, що сприяє кращій роботі м’язів. Це ще й чудовий метод боротьби з зайвою вагою. Окрім того, користь інфрачервоної сауни в тому, що ваш організм стане більш стійким до захворювань, у нього підвищиться здатність боротьби з вірусами та інфекціями.

Тож не гайте часу, спробуйте на собі цей метод оздоровлення та профілактики. Після відвідування інфрачервоної сауни пропонуємо прийняти теплий душ та поплавати у басейні, щоб максимально розслабити своє тіло.

Пропонуємо:

Рецепція і бронювання
СПА комплекс
Банкети
Ресторан