Шепільська

Релакс комплекс, розташований неподалік від мальовничих Карпат між курортами Моршин та Трускавець

Про нас

Серед величезного розмаїття готелів, санаторіїв та відпочинкових комплексів, 3 2005 року гостинно відкриває свої двері для Вас релакс комплекс «Шепільська».

Ну що ж, давайте знайомитись. Релакс комплекс “Шепільська” – 15 гектарів території на березі озера, що знаходяться неподалік Карпат між курортами Моршин та Трускавець і є найкращим місцем для відпочинку і відновлення після насичених робочих буднів.

Тут до Ваших послуг:

Тут кожен знайде свій спосіб відновити енергію та зарядитися, щоб підкорювати нові вершини.

Власник комплексу – будівельник за фахом, але одне з його найбільших захоплень – небо та історія. Піднявшись вкотре в небо над Стрийщиною, увагу привернув великий масив боліт та озерце. Перебуваючи у службових справах неподалік, відвідав урочище, яке вподобав із висоти пташиного польоту. І вирішив створити на місці болота казковий комплекс, що приноситиме людям радість. А на честь річки неподалік назвати його «Шепільська».

Перший камінь фундаменту було закладено у 2002 році. А щоб увіковічнити той політ дах будівлі було зроблено у вигляді літака. Згодом після головного корпусу з’явився котедж №1.

Але на цьому ми не зупинялись і через декілька років, а саме у 2007 році, на березі озера затишно розкинувся корпус №2. Ми росли, розвивались і так, крок за кроком, в урочищі Шепільське з’явилися ще 4 котеджі, два відкритих басейни з гірками, SPA-центр та банкетний зал «Тераса», а у травні 2022 року таунхаузи – п’ять нових буночків із сучасним інтерєром. 

Схема
релакс комплексу