Чан

Поєднання приємного з корисним — це про наш чан на березі озера під відкритим небом.

Відпочинок в чанах

Оздоровлюватись просто неба серед неймовірних пейзажів, зігрітись ароматним карпатським чаєм або насолодитись ігристим і просто релаксувати. Все це створює атмосферу, яка зігріває не тільки душу, а й тіло.Такий віпочинок в чанах чудово підійде як для романтичного вечора вдвох, так і для відпочинку компанією.

Об’єм чавунного чану близько 500 л, вода в якому розігрівається багаттям до температури 40 градусів Цельсія. Добре прогрівшись, посидівши 15 хвилин в чані, далі йде процедура охолодження. Прогрівшись в чану, рекомендуємо спробувати зануритись в озеро — відчуття, коли розпарене тіло при зануренні в озеро контрастує з прохолодою води, не передати словами!

Купання в чані з додатками

Для більшого задоволення від купання, рекомендуємо обрати до чану ароматні трави або ніжний молочний додаток. Запашні хвойні трави заспокоюють та роблять купання в чані максимально релаксуючим. А карпатський чан з молоком буквально на очах розгладжує зморшки, відбілює шкіру і повертає їй пружність та свіжість. Таке купання дарує не лише тілесний спокій, а й душевний релакс, адже дозволяє на мить забути про усі негаразди.

Прейскурант

 

Перша година1000 грн
Кожна наступна година500 грн
Додаткова особа50 грн
Трави до чану100 грн
Молочний додаток до чану300 грн

 

Рецепція і бронювання
СПА комплекс
Банкети
Ресторан