Корпоративи та тімбілдінг

Здивуйте свою команду, організуйте тематичний тімбілдінг чи корпоратив на території відпочинкового комплексу Шепільська.

Ідеї для корпоративу та тімбілдінга

Ми пропонуємо нестандартні ідеї для тімбілдінга та корпоративу: прогулянка на катамарані, різноманітні спортивні змагання та ігри — футбол, волейбол, теніс, басейн з гірками, катання на електросамокатах чи велосипедах. Наша територія — ідеальне місце для проведення квесту чи естафети, а також гри у пейнтбол на спеціально обладнаному майданчику. Варто також відзначити можливість організації корпоративної гри у пейнтбол або рафтингу на річці Стрий.

Корпоратив та тімбілдінг зі смаком

Після таких активностей ми не залишимо вас голодними, а з радістю зможемо організувати барбекю вечірку на одній з наших альтанок на березі озера або фуршет до 150 осіб у ресторані «Тераса».

Все включено

А щоб ви не розгубились в такому різноманітті розваг, ми підготували два варіанти «Все включено», кожен зі своїм переліком послуг.

Будуйте сильну команду разом із нами!

Повірте, з таким крутим корпоративом у релакс комплексі Шепільська ваші колеги відкриються зовсім по-новому, а післясмак дійства — ще довго гулятиме поміж офісних стін.

Для організації корпоративу чи тімбілдінгу телефонуйте або пишіть на пошту :

Рецепція і бронювання
СПА комплекс
Банкети
Ресторан