Відпочинок з басейном

У нашому відпочинковому комплексі ми створили ідеальне місце для літнього релаксу дорослих та дітей, де кожен зможе знайти свою порцію радості та задоволення — відкритий басейн з гірками.

Ідеальний літній відпочинок з басейном

У спекотний літній день найбільше бажання мешканця міста – скупатися у прохолодному басейні. Гостюючи у комплексі «Шепільська» ви зможете ще й отримати задоволення від величезного розмаїття розваг на воді.

До ваших послуг:

– відпочинкова зона з лежаками

– пляж

– два великі басейни, кожен загальною площею 600 кв.м.

– лінива річка

– водяні гірки

– водний масаж

Дитячі басейни з гірками

Важко уявити літній відпочинок без відпочинку у басейнах, особливо дітям. Тож ми подбали про те, щоб малеча отримала незабутні емоції, радість та неповторні моменти дні, відпочиваючи у Shepilska. Для цього у нас є окрема дитяча зона, дитячий бассейн глибино 0,6 м з водною гіркою «Міні Тенеріфе» та Wet bubble — грибок.

Відпочинок зі смаком

Після купання у басейнах рекомендуємо відновити сили у літньому кафе біля нашого басейну. Скуштувати смачні закуски, піцу, щойно спечену запашну випічку та охолодитись освіжаючими напоями.

Зробити свій літній релакс ще більш вражаючим, можна організувавши пікнік в альтанці недалеко від басейну, посмажити шашлики, овочі або ж замовити нашу авторську піцу в Колибі.

Пропонуємо:

Рецепція і бронювання
СПА комплекс
Банкети
Ресторан