Ресторан

Відчуйте смак та гостинність в затишному ресторані української та європейської кухні. До ваших послуг два зали ресторану, кожен зі своєю неповторною атмосферою. А для наших найменших гостей у нас є особливе меню та дитяча кімната.

Мисливський зал ресторану з дитячою кімнатою

Мисливський зал вражає своїм інтер’єром та трофеями, що прикрашають стіни — усе це гармонійно доповнюється чудово приготовленими стравами сучасної європейської та національної української кухні з локальних продуктів.

Тут вас потішать справжніми карпатськими грибами, дичиною і, звичайно ж, смачно приготують щойно виловлену форель. Улюблене місце наших гостей в цьому залі — камін, який робить наш ресторан дуже затишним.

Панорамний зал ресторану

Особливість цього залу — неймовірний вид на озеро, який захоплює дух настільки, що завжди хочеться повернутися. Тут по-особливо смакує сніданок та ранкова кава, Цей зал робить наш ресторан романтичним.

Ресторан
“Тераса”

На території комплексу є окремий ресторан «Тераса» з панорамним видом на мальовничі пейзажі природи. Він чудово підійде для святкування будь-яких урочистостей у форматі банкету до 70 осіб: день народження, весілля, корпоратив та інші святкові події. Також з задоволенням організуємо обслуговування заходу у форматі фуршету до 150 осіб. Сучасний дизайн залу дозволить підібрати декор до будь-якої вечірки, а широкий асортимент страв та їх неповторний смак зроблять ваше свято неповторним.

Для замовлення столика телефонуйте: