Рецепція: +38 098 3421800, +38 095 2605010  СПА: +38 066 5503093  Наша адреса: с. Довголука

Екскурсії
12.04.2017
Чан
12.04.2017
100 км

Львів

41 км

Тустань

57 км

Плай

59.7 км

Славське

28 км

Підгірці


40 км

Нагуєвичі

41.5 км

Печерний монастир

32.5 км

Водоспад Кам'янка

33 км

Сколівські бескиди

28.5 км

Скелі Добуша

Б.В. Шепільська - Львів
 1. Розпочинається екскурсія з центру міста. Ви зможете побачити найцікавіші закутки і споруди старого міста та поринути в його історію, мандруючи на екскурсійному поїзді разом з професійним екскурсоводом       (тривалість – 1 год 20 хв). Оплачується окремо.
 2. Потім Вас чекає похід в найвідомішу львівську кнайпу – «Бандерівська Криївка», де Ви матимете змогу скуштувати української самогонки та медовухи, пообглядати та поспілкуватись з справжніми бандерівцями.
 3. Перекусивши, Вас чекає прогулянка до місця, з якого відкриваються приголомшливі краєвиди Львова ( Ратуша, Високий замок) та прилеглої до нього території. Звідти Ви зможете побачити старовинне місто, з якого зародилась культурна столиця України.
 4. Наступна на черзі – Львівська майстерня шоколаду, в якій Ви зможете поспостерігати за самим процесом виробництва, придбати шоколадні вироби ручної роботи, а в кав’ярні, яка знаходиться у майстерні, поласувати вишуканою кавою та гарячим шоколадом.
 5. Далі екскурсія кавовою фабрикою. Ви зможете побачити первинний та вторинний процес приготування кави, а в кафе замовити, продегустувати та придбати каву та кавові сувеніри.
 6. За домовленістю на зворотньому шляху можна завітати в торговий центр «АШАН».
База відпочинку «Шепільська» - Львів ( місто Лева) 100 км
Б.В. Шепільська - Мукачево
 1. Екскурсія з Прикарпаття плавно проходить через села в молоді гори, наростаючими висотами у красиві краєвиди Карпат та річок, які прорізають гори своєю руйнівною силою та водою небесного кольору.
 2. Потрапивши в м. Мукачево, яке є тихим раєм у низинах гір, перед Вами відкривається краєвид жилого масиву, невеликі гарненькі вулички, різноманіття архітектурних стилів одного з найкрасивіших міст України. А першою в очі попадається неприступна фортеця, яка неначе обороняє місто своїм поглядом з високого холму, що розташований в центрі міста.
 3. Під час екскурсії Ви відвідаєте овіяний захоплюючими легендами Мукачівський замок «Паланок», з яким пов’язано немало історичних подій.
 4. Після рухаємось в напрямку кордону з Угорщиною та її культурою до термальних вод у м. Берегово.
 5. В місті знаходяться два басейни просто неба, температура води в яких цілий рік 36-38 градусів, вода використовується для лікування опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, центральної нервової системи. Хіба хто зможе відмовити собі в задоволенні викупатись в теплій воді термальних джерел просто неба, особливо взимку!
База відпочинку «Шепільська» - Мукачево ( Замок Паланок) – Берегово (Термальні води) 190 км
Гірськолижний курорт Плай
Гірськолижний курорт ПлайГірськолижний комплекс "Плай" діє з 2007 року. І щороку тут поступово добудовується і розвивається повноцінний цілорічний комплекс відпочинку. Зараз тут діє близько 6 різних лижних трас - від пологих до екстремальних. У цілому "Плай" відрізнятиметься від інших курортів регіону цілісної інфраструктурою і сучасним оснащенням. Крім того, паралельно тут будується і великий музейний комплекс. Відбувся запуск спа-центру і критого спорткомплексу.

Якщо коротко, то Плай - відмінне місце для відпочинку! Довгі траси різних рівнів складності, зручний під'їзд, сучасні чотиримісні крісельні підйомники, розвинена інфраструктура, доглянуті схили, наявність сучасної системи штучного засніження та достатньої кількості сучасних ратраків - все це великі плюси нового курорту. У вільний від катання час можна урізноманітнити свій відпочинок, відвідавши стару дерев'яну церкву, побудовану ще в 1888 році. Також відкрився музейний комплекс, в якому є не тільки музей, але і ткацький цех, діюча кузня, столярна, водяний і вітряний млини.

У 47 км звідси знаходиться відомий водоспад Шипіт. Правда, заїхавши на водоспад, залишається всього біля 3 км до гірськолижних курортів Пилипець та Подобовець, які теж можна відвідати, для різноманітності.

Як дістатися

Якщо їхати на автомобілі, то потрібно тримати напрямок у бік Орявчика (комплекс розташований недалеко від траси Київ-Чоп), далі шлях лежить до села Плав'я. У комплексі є зручний паркінг для розміщення транспорту.

Якщо подорожувати поїздом, тоді доїхавши до станції Воловець або станції Сколе, потрібно пересісти на маршрутне таксі і їхати до гірськолижного комплексу «Плай».
Кам'янецький водоспад

Кам'янецький водоспадКам'янецький водоспад - гарний та широко популярний. Знаходиться в межах національного природного парку «Сколівські Бескиди» за 7 км від Сколе, вздовж по течії р. Кам’янки. Складається з одного каскаду, розділеного скельним виступом на два потоки. Охороняється як геологічна пам’ятка природи.

Народні вірування кажуть: якщо дівчина зранку скупається у водоспаді, то протягом року вдало вийде заміж.

Біля водоспаду є сірководневе джерело мінеральної води типу «Нафтуся». Це джерело мінеральної води у вигляді трубки, що стирчить зі скелі. Неподалік від водоспаду розташоване озеро за назвою Мертве Озеро (Журавлине). Вода в ньому дуже багата на сірководень, тож в озерці нема ні риби, ні якоїсь живності. Знаходиться воно на горі.

Кам'янецький водоспад ще називають карпатським дивом.

Печерний монастир поблизу села Розгірче
Печерний монастир поблизу села РозгірчеОднією із історично-культурних цінностей Сколівщини є Печерний монастир, який знаходиться поблизу села Розгірче у Львівській області. Це цілий монастирський комплекс, який знаходиться в печерах і представляє собою унікальний зразок наскельного сакрального будівництва XIII-XVI століть. Сам монастир знаходиться на пагорбі, звідки відкривається прекрасний краєвид на всю навколишню місцевість і долину річки Опір. Скельні печери монастиря розташовані в два яруси. На нижньому ярусі розташовувались житлові приміщення, а на верхньому – церква, на місці якої зараз розташована маленька ікона, яка встановлена у 2003 році. Також постійно є залишки свічок та квітів.
Скелі Довбуша
Скелі ДовбушаРозташовані Скелі Довбуша за 11 км на південний захід від м. Болехова Івано-Франківської області, неподалік села Бубнище. Це геологічна пам’ятка природи – скелясті виступи пісковиків заввишки до 80 м. Химерні нагромадження піскових скель утворилися більше 70 мільйонів років тому на дні теплого моря. Кам’яний лабіринт шириною 200 м тягнеться зі сходу на захід майже на 1 км, над ним змикається буковий та смерековий ліс.
Гірськолижний курорт Славське
Гірськолижний курорт СлавськеСлавське — відоме карпатське селище-гірськолижний курорт на Сколівщині (Львівщина), в долині річок Опір і Славка. Розташований Славськ (так інколи називають це селище) в серці Карпат,  на схилах гір Тростян, Ільза, Погар, Менчіл, Довбушанка, Писана і Клива. Географічне положення і природні умови, а також зручне транспортне сполучення (у Славську є залізнична станція) посприяли активному розвитку селища і в скорому часі зробили його одним з найвідоміших гірськолижних курортів України.
Мисливський замок у Підгірцях
Мисливський замок у ПідгірцяхПерша згадка про  належить до 1467 року. Перші жителі селилися під горою, де тепер ставки, городи і де була джерельна вода. Хоча пізніше село розбудувалося на горі, назва збереглася.

Мисливський замок у Підгірцях був подарований польським королем Яном Собеським у 1668 р. угорському шляхтичу Печару, який врятував йому життя у битві з турками.
Державний історико-культурний заповідник Нагуєвичі
Державний історико-культурний заповідник НагуєвичДержавний історико-культурний заповідник "Нагуєвичі" створений 10 березня 1994 року на батьківщині Івана Франка. В структуру заповідника входять: садиба батьків письменника, музей І. Франка, скульптурна композиція "І. Франко і світова література", художньо-меморіальний комплекс "Стежка Івана Франка".

Музей "Садиба Івана Франка" відчинив двері відвідувачам 27 серпня 1981 р.

Недалеко від літературного музею, у Франковому гаю, створено у 1981 році "Стежку Івана Франка". Художньо-меморіальний комплекс "Стежка Івана Франка" включає лісову алею, вздовж якої розміщено дерев'яні скульптури персонажів творів письменника, "Поляну казок" з дерев'яними скульптурами героїв казок Івана Франка, каплицю Різдва Богородиці та Літній театр.
Національний природний парк Сколівські бескиди
Національний природний парк Сколівські бескидиНаціональний природний парк “Сколівські бескиди” розкинувся на 35 261 га Львівської області і розташовується на території Дрогобицького, Сколівського та Турківського районів. В склад національного парку входять гори, річки, всім відомі Урицькі скелі та прекрасний водоспад Гуркало.

Створено цю природну зону в 1983 році з метою збереження, відтворення і раціонального використання ландшафтів західної частини Українських Карпат з їх унікальними природними комплексами, що мають велике значення в галузях екології, естетики, рекреації, освіти і природної охорони. Клімат в природній зоні порівняно м'який, помірна кількість вологи та тепла.

Велику площу Національного парку “Сколівські бескиди” займають гори. Ця частина включає в себе скибу Парашки та скибу Зелем'янки. Найвищими вершинами скиби Парашки є гори: Парашка, висотою 1268,5м, Зелена — 1227м, Тимків верх — 1227м, Оброслий верх — 1177м та ін. Зі сторони південного сходу до скиби Парашки прилягає Серединний хребет з найвищими вершинами: Кривий верх — 1072м, Виднога — 1132м та ін. До найвищих вершин скиби Зелем'янки відносяться: Магура — 1692м, Буковець — 1259м, Кремінка — 1135м та ін.