Рецепція: +38 098 3421800, +38 095 2605010  СПА: +38 066 5503093  Наша адреса: с. Довголука

Риболовля
12.04.2017
Відпочинок на воді
12.04.2017
Відпочинковий комплекс «Шепільська» – це чудове місце для відпочинку в будь-яку пору. Тому і взимку знайдуть собі заняття до душі і любителі активного відпочинку, і ті, кому більше до вподоби спокійний релакс. Безмежної краси картини довкола, немов з чудової зимової казки, не залишать байдужими нікого, тут нема ні зайвої метушні, ні надмірного шуму цивілізації. А тим, хто не любить сидіти на місці, припаде до душі катання на ковзанах та спуски на санчатах з засніжених гірок. Повірте, Ви будете в захваті від катання на конях в бричці навколо озера, розглядаючи білосніжні краєвиди.

Зимовий відпочинок в Карпатах традиційно асоціюється з лижним спортом. До найближчого гірськолижного підйомника «Плай» від БВ «Шепільська» близько 50 км. Довгі траси різних рівнів складності, зручний під’їзд, сучасні підйомники, розвинена інфраструктура – зроблять Ваш відпочинок комфортним та незабутнім!

А відігрітись від активних розваг на свіжому морозному повітрі можна в чудовому банному комплексі нашого СПА центру чи за смачною вечерею біля каміну у ресторані.

Кришталево чисте повітря, активний відпочинок на свіжому повітрі, широкий асотримент розваг…ще неповний перелік переваг зимового відпочинку у Відпочинковому комплексі «Шепільська»!

Не відмовте собі у можливості потрапити у казку, забути про сіру буденність та набратись сил та енергії на весь наступний рік!