Конференц-Сервіс – Шепільська
Конференц-Сервіс
Вирішили організувати для своєї фірми тренінг, корпоратив? Не знаєте, де Вам запропонують бездоганний корпоративний відпочинок?? Не проблема!!! Відпочинковий комплекс “Шепільська” – чудове місце для проведення конференцій, ділових зустрічей, бізнес-тренінгів, семінарів та різних корпоративних заходів. Комфортабельний конференц-зал на 40 осіб, обладнаний усією необхідною сучасною технікою. У літній час – тераса для роботи і відпочинку на свіжому повітрі. Плазмовий екран, проекторна дошка, фліпчарт значно підвищать рівень проведення зустрічі. Можливість розміщення гостей у готелі та широкий спектр додаткових послуг сприяють комфортному перебуванню всіх учасників.Залежно від формату Ваших зустрічей і кількості учасників ми постараємося найкращим чином використовувати простір і розмістимо меблі конференц залу за оптимальною для Вас схемою: «театр», «клас», «круглий стіл», «буква U», «буква Т», «буква Е».

Якщо мета поїздки – командоутворення (тімбілдінг), на «Шепільській» можна втілити сценарій будь-якої складності, від заходів у рамках конференц-залу, до змагань на свіжому повітрі, які зміцнюють командний дух і віру у власні сили. А територія Шепільської ідеально підійде для квесту як ігрової форми групового навчання та об’єднання колективу. Варто також відзначити можливість організації корпоративного рафтингу, для цього ідеально підходить річка Стрий.


Меню Конференц-Сервіс


Професіонали кулінарного мистецтва нашого ресторану доповнять конференц сервіс та розроблять спеціальні пропозиції кавових перерв, бізнес-ланчів, фуршетів і бенкетів відповідно до Ваших смаків і забезпечать конференц сервіс найвищим рівнем обслуговування!Наші ціни:

  • Проживання - від 350 грн. з особи за добу
  • Кавові паузи - від 50 грн. з особи
  • Харчування - від 250 грн. з особи
  • Оренда конференц залу - 1000 грн./день
  • Оренда проектора + екран - 350 грн./день
  • Блок паперу до фліпчарту - 150 грн.

Святкуємо разазом!